Мобільні метеостанції для відкритих майданчиків

Мобільні метеостанції для відкритих майданчиківМобільні метеостанції для відкритих майданчиків - це спеціалізоване обладнання, основним призначенням якого є визначення різних параметрів погодних умов в навколишній місцевості. Метеостанції мобільні є, як правило, комплексом кількох спеціальних пристосувань, кожне з яких визначає певний параметр. Науково-технічний виробничий кооператив «Добрий шлях» пропонує споживачеві високоякісні мобільні метеостанції за прийнятними цінами.

Метеостанції мобільні від компанії «Добрий шлях» можуть спокійно використовуватися не тільки в мобільному варіанті, але і як стаціонарне обладнання. Наші мобільні метеостанції актуально застосовувати в гідрометеорологічній галузі, а також на промислових підприємствах з метою контролю екологічно безпечної ситуації на об'єктах.

За допомогою мобільних метеостанцій, пропонованих науково-технічним виробничим кооперативом «Добрий шлях» можна виконувати такі дії:

  • точне визначення температури повітря;
  • вимір атмосферного тиску в навколишній місцевості;
  • отримання відомостей про вологість повітря;
  • визначення напряму повітряного потоку;
  • вимірювання швидкості повітряного потоку на відкритому майданчику.

Застосовуючи мобільні метеостанції для відкритих майданчиків, пропоновані науково-технічним виробничим кооперативом «Добрий шлях», ви неодмінно отримаєте досить точні результати вимірювань на певному об'єкті.

Замовити високоякісні метеостанції мобільні за прийнятною ціною можна в компанії «Добрий шлях».

G Analytics
сайт создан компанией студии веб дизайна